Ogłoszenie – Oferta pracy. ?>

Ogłoszenie – Oferta pracy.

OGŁOSZENIE – OFERTA PRACY
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Łapach poszukuje pracownika na stanowisko: elektryk.

Zadania:

  • nadzór nad AKPiA,

  • obsługa pomp, agregatów prądotwórczych,

  • diagnozowanie przyczyn awarii,

  • bieżące usuwanie awarii elektrycznych,

  • prace konserwacyjne.

Wymagania:

  1. wykształcenie minimum średnie techniczne (elektryczne),

  2. uprawnienia SEP do 1kV,

  3. umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi,

  4. znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,

  5. dyspozycyjność (praca zmianowa),

  6. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  7. umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących i działania pod presja czasu,

  8. umiejętność pracy w zespole,

  9. znajomość przepisów bhp i ppoż.,

  10. stan zdrowia umożliwiający zatrudnienie na oferowanym stanowisku,

  11. brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  12. niekaralność,

  13. prawo jazdy kat. B.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny,

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, doświadczenie i umiejętności,

  • kopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,

  • dokumenty poświadczające staż pracy,

  • klauzula informacja dla kandydatów do pracy dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji (do pobranie ze strony www.zwiklapy.pl).

Oferujemy:

  • stabilną pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Dokumenty prosimy składać osobiście w siedzibie ZWiK Sp. z o.o. w Łapach, ul. Płonkowska 44 lub mailowo na adres biuro@zwiklapy.pl .

Kometarze są zablokowane.